GREINER GmbH – Projektujemy jakość

GREINER GmbH jest niemiecką firmą rodzinną i jednym z wiodących producentów siedzisk i krzeseł do określonych obszarów zastosowań. Od foteli do stylizacji, poprzez myjnie fryzjerskie, ergonomiczne fotele samochodowe, aż po leżanki i krzesła medyczne – GREINER GmbH dostarcza wysokiej jakości wnętrza do profesjonalnych obszarów zastosowań. W centrum uwagi znajduje się wyposażenie szpitali, gabinetów lekarskich, salonów fryzjerskich i pojazdów. Podstawą tego sukcesu jest zrównoważona wartość podstawowa i biznesowa, oparta na jakości, kompetencji, wzornictwie, partnerstwie i zrównoważonym rozwoju. https://www.greiner-gmbh.de/en/home.html

Jakość i design

Made by GREINER jest produkowany w Niemczech. W obszarach produktowych medbest, hairline i traffic stawiamy we wszystkich segmentach na jakość premium. Od projektowania, poprzez produkcję naszych krzeseł, aż po usługi serwisowe, bezkompromisowo stawiamy na jakość premium. Jest to możliwe dzięki naszej tradycyjnej wiedzy technicznej połączonej z systemami komputerowymi, jak również wykwalifikowanej pracy ręcznej. Wysoka jakość projektu, materiału, funkcjonalności i technologii w połączeniu z dużą elastycznością czyni nas partnerem dla wymagających klientów.

Kompetencje i inżynieria

Jako jedno z niewielu przedsiębiorstw w Niemczech zajmujemy się całym pionowym procesem produkcyjnym, od wstępnej inżynierii i projektowania, poprzez prototypowanie, aż po proces produkcyjny. Nasza obietnica jakości “Made in Germany” dotyczy każdego obszaru kompetencji. Projekty techniczne naszego działu rozwoju w Pleidelsheim są realizowane w praktyce przez naszych wykwalifikowanych pracowników na produkcji. Ten wysoki stopień kompletności umożliwia nie tylko stale wysoką jakość produktu, ale również maksymalną elastyczność produkcji.

Partnerstwo i usługi

Kolejną podstawą naszego sukcesu jest bliskość naszych klientów i partnerów biznesowych. Z jednej strony jesteśmy na bieżąco z rynkiem i potrafimy zaspokoić indywidualne potrzeby. Z drugiej strony wiemy, że wymagany jest wysoki poziom obsługi i informacji. Krótkie terminy dostaw, prezentacje produktów w naszym salonie i kompleksowe doradztwo techniczne są częścią naszej filozofii. To wspiera nasze rozumienie, aby osiągnąć absolutną jakość premium również w obszarze serwisu.

Zrównoważony rozwój

Jesteśmy przekonani, że aby odnieść długoterminowy sukces, przedsiębiorstwo musi działać w sposób ekologiczny i odpowiedzialny. Dlatego nasz system wartości jest ukierunkowany na zrównoważony rozwój w odniesieniu do naszych produktów, pracowników, klientów, partnerów handlowych i środowiska. Zobowiązujemy się do oszczędnego i efektywnego korzystania z istniejących zasobów. Każdy pracownik ma prawo do wspierania zrównoważonego rozwoju firmy. W naszej produkcji stawiamy na wydajną automatyzację, a dla naszych klientów oferujemy trwałe i przyjazne środowisku rozwiązania.

Nasze linie

Medbest

Hairline

Traffic