Carisma

Design

Doskonały kształt i wielokrotnie nagradzany design z szerokim wyborem kolorów i tkanin pokrycia.

Funkcjonalość

Przemyślane funkcje ułatwiają pracę i zapewniają wysoki komfort siedzenia dla klienta.

Jakość

Certyfikowana jakość z gwarancją na produkty wykonane ręcznie.

Serwis

Krótkie terminy dostaw, indywidualna pomoc i konfiguracja produktów.

Kategoria:

Opis

CARISMA LOTION DO CZYSZCZENIA I PIELĘGNACJI

Skórzane powierzchnie Państwa krzeseł i taboretów GREINER sprawdzają się wyjątkowo dobrze. Dzień po dniu wytrzymują kontakt z potem, krwią lub moczem w klinikach i gabinetach, tak samo jak odporne są na plastyfikatory środków dezynfekujących. W salonach fryzjerskich wytrzymują kontakt z szamponem, lakierem do włosów, potem, napojami czy kremami do skóry. Ty też możesz zrobić coś, co sprawi, że Twoja mocno nadwyrężona tapicerka nie pozostanie w takim stanie. W tym celu stworzyliśmy płyn do czyszczenia i pielęgnacji CARISMA.

POŁYSK, ZAPACH I ZACHOWANIE WARTOŚCI DZIĘKI CARISMIE

Balsam czyszcząco-pielęgnacyjny CARISMA firmy GREINER oraz zestaw pielęgnacyjny ze specjalną, wielokrotnego użytku ściereczką o wysokim runie daje skórzanym powierzchniom tapicerki dokładnie to, czego potrzebują, aby zachować swój połysk i blask mimo intensywnego użytkowania. Ten gotowy do użycia produkt czyści bez dodatku rozpuszczalników, usuwa brud, jest delikatny dla materiałów i odświeża powierzchnię. Przeciwdziała tendencji do kruchości tkanin pokryciowych i nadaje materiałom nową elastyczność.

APLIKACJA JEST BEZPIECZNA I ŁATWA

Balsam czyszcząco-pielęgnacyjny CARISMA należy stosować codziennie po pracy, aby oczyścić tkaniny i dostarczyć im substancji pielęgnacyjnych. Przed użyciem wstrząśnij krótko butelką. Gotowy do użycia lotion rozpyla się po stronie wysokiego runa ściereczki, nie bezpośrednio na tapicerkę, a następnie nanosi się go okrężnymi ruchami na daną powierzchnię. Dla uzyskania połysku można użyć gładkiej strony ściereczki do polerowania końcowego. W przypadku natychmiastowych, silnych zabrudzeń (np. przez kawę, mocz, krew, barwniki itp.) zaleca się natychmiastowe czyszczenie powierzchni! W związku z tym zalecamy, aby fryzjerzy zawsze pracowali z pelerynką, która całkowicie zakrywa fotel.

CARISMA JEST PRZETESTOWANA I TRWAŁA

Dzięki licznym testom produktu na tapicerce krzeseł GREINER, aplikacja CARISMA była stale rozwijana, aż do momentu, gdy była gotowa do wprowadzenia na rynek. Przyjemne odczucie i zapach balsamu jest wynikiem testów konsumenckich podczas procesu, który obejmował wykorzystanie go w praktyce. Składniki są wymienione zgodnie z rozporządzeniem (EG) nr 648/2004. Karty charakterystyki w Twoim języku znajdziesz na tej stronie. Ważnym faktem dotyczącym zrównoważonego rozwoju produktu jest zastosowanie butelek z rozpylaczem, które już teraz są w przeważającej części wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu – w niedalekiej przyszłości będziemy mogli powiedzieć, że są one w 100% wykonane z plastiku pochodzącego z recyklingu.

INSTRUKCJE BEZPIECZEŃSTWA & Informacje o produkcie

Przechowywać w miejscu niedostępnym dla dzieci. W przypadku wrażliwych powierzchni, proszę najpierw przetestować produkt na nierzucającym się w oczy miejscu. Unikać kontaktu z oczami. Nie stosować na rozgrzanych powierzchniach i nie dopuszczać do wyschnięcia.

  • CARISMA Płyn do czyszczenia i pielęgnacji
  • Zestaw do pielęgnacji tkanin tapicerskich krzeseł GREINER
  • Zawartość butelki z rozpylaczem: 500 ml
  • Ściereczka o wysokim runie: ok. 40 x 40 cm
  • Wyprodukowano w Niemczech
  • Nr art. 6100010
  • Dystrybutor: GREINER GmbH – Wettestrasse 1 – 74385 Pleidelsheim – Niemcy.

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Opinie

Na razie nie ma opinii o produkcie.

Napisz pierwszą opinię o „Carisma”

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *